Akcesoria

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Termometr Popularny

Precyzyjny termometr, nowoczesny kształtem, gruby i krótki. Wszystkie termometry wykonano z mocnego przeciw udarowego szkła laboratoryjnego i zaopatrzono w mocno trzymające czarne plastikowe przyssawki. Kolor odwzorowania skali temperatur i słupek wskaźnikowy są wykonane w barwach kontrastujących przez co wskazania są klarowne i dobrze widoczne.

Kotnik Dla Ryb z Pompką

KOTNIK PRZELEWOWY BB10
Urządzenie pomocne w hodowli ryb żyworodnych. Kotnik połączony jest ze zbiornikiem w którym ryby żyją  na co dzień, zmniejsza to zagrożenia związane z przenoszeniem kotnych samic na czas porodu do innych zewnętrznych pojemników, gdzie stres i zmiana warunków biologicznych jest dla nich  niekorzystne.
Zewnętrzny zbiornik, wieszany na szybie bocznej, zasilany w wodę z zbiornika głównego małą pompą elektryczną, z powrotem wody typu przelewowego.
Śruba poziomująca, kratka zabezpieczająca wypływ wody, podwójne dno kotnika, przykrywa z zatrzaskiem.
Pompa mocowana na wsuw 2x o ring, prąd 240V, moc 3,2W wolno biegowa bez regulacji. Wys.135mm, szer. 85mm + kryza wylewki 50mm, dł.158mm. Łatwy montaż, prosta zasada działania, lekka konstrukcja.

Czyściki Magnetyczne

Pomysłowe i efektywne narzędzie do oczyszczania z glonów i nalotów szyb akwarium. Zasada jego  działania opiera się na wykorzystaniu siły  przyciągającej magnesów. Czyścik składa się z  dwóch elementów, niezatapialnej głowicy czyszczącej i rączki którą kierujemy głowicą wewnątrz akwarium. Urządzenie dba o  czystość ponieważ nie rozchlapuje wody.

C-201 szyby do 6mm

C-203 szyby do 9mm

C-205 szyby do 12mm

C-207 szyby do 15mm.

Siatki Akwarystyczne

Siatki do odłowu ryb Bardzo pomocne akcesoria w codziennej pielęgnacji ryb.
Siatki do odłowu rybek wykonane są z dobrze dobranych materiałów. Ramki zrobione są z powlekanego plastikiem aluminium a sama siatka jest z bakteriobójczego nylonu z odpowiednio dobranymi wielkościami oczek.
Koniec rączki zawinięty jest w bardzo pomocną pętle, która ułatwia stabilizację siatki podczas szybkich ruchów w wodzie przy odłowie ryb.
Dostępne wielkości:
7,5 cm
10 cm
12,5 cm
15 cm

Listwa Napowietrzająca 15 cm

LISTWA NAPOWIETRZAJĄCA 15 cm
Kurtyna powietrza L-150 długość 15cm, Listwa wykonana jest z  syntetycznego kamienia o bardzo dużej  porowatości, który stawia bardzo mały opór przepływu a jednocześnie  bardzo dobrze rozdrabnia powietrze w bardzo małe bąbelki. Listwy można łączyć w długie kurtyny powietrzne,  które są atrakcyjne wizualnie.

Filtruj według

Powrót do góry