Oświetlenie

Aktywne filtry

Świetlówki T8

Światło Kolorowe- Wzmacnia mieszkańców akwarium, stymuluje syntezę chlorofilu i fotosyntezę roślin, mocno uwydatnia barwy czerwoną i niebieską, dobrze komponuje się ze świetlówką natur, temperatura barwowa 4,500K
Dostępne warianty T8 30W 90 cm
Światło Naturalne - imituje pełne spektrum światła słonecznego powstrzymuje rozwój niepożądanych glonów, wydobywa głęboką zieleń z roślin, podkreśla pełne kolory ryb, temperatura barwowa 7,500K
Dostępne warianty T8 30W 90cm oraz T8 18W 60 cm
Cena 0,00 zł

Lampka Duża A-280

LAMPKA UNIWERSALNAA-280 przeznaczona dla zbiorników  o szerokości od 38 do 54 cm.
Wydajna, nowoczesna, energooszczędna lampka neonowa do szerokich zastosowań hobbystycznych, przydatna wszędzie tam  gdzie jest zapotrzebowanie na tanie  doświetlenie sztucznego biotopu lub  środowiska.
Praktyczna obudowa z  aluminium oraz system wysuwanych  z boku, regulowanych podpórek,  pozwala stabilnie i bezpiecznie umieszczać lampę nad zbiornikiem.
Moc 18W
Cena 0,00 zł

Lampa Teleskopowa

LAMPKA TELESKOPOWAA-270 przeznaczona do akwarium, terrarium, paludarium, klatek z ptakami i gryzoniami.
Wszechstronna, bezpieczna, lampka neonowa z teleskopową regulacją wysokości i z zaczepem do zamocowania jej na brzegu szyby.
Lampka jako źródło energo-oszędnego światła stwarza wiele praktycznych możliwości zastosowań; w akwarium, terrarium, paludarium do klatki z ptakami czy gryzoniami, do pojemników z owadami.
Uniwersalność i oszczędność energii są niewątpliwie jej największymi zaletami. Moc 9W.
Cena 0,00 zł
Powrót do góry